מתנה לעובדים: להפוך כוס שתיה לאישית ומגניבה בכמה צעדים פשוטים

כוס שתיה לאישית ומגניבה לעובדים

כוס שתיה הינה אחד המוצרים הכי סטנדרטיים שאפשר למצוא. אחרי הכל, מדובר בכלי קיבול קטן, שנועד למילוי בשתייה קרה או חמה. בין אם מדובר בכלי קיבול למים סתם, לתה, לשוקו או ליין, נדמה שזה לא מקור לחידושים גדולים. אבל יש דרך להפוך כל כוס שתיה לאישית, ייחודית, יפה ומגניבה. איך עושים את זה: נסביר בכמה צעדים פשוטים.

שלב ראשון: בוחרים כוס שתיה

הצעד הראשון לקראת הפיכת כוס שתיה לאישית ומגניבה הינו לבחור כוס שתייה. סביר מאוד להניח שכבר יש לכם לא מעט מועמדות כאלה בבית או אולי בעבודה, במשרד. אלה יכולות להיות כוסות למבוגרים אך מה שנחשב ללהיט הכי גדול אלה הן כוסות לילדים. כעת אתם מוכנים לשלב השני.

שלב שני: מחליטים איזה שם יתאים

כעת החליטו איזו אישיות לתת, כלומר, בוחרים שם לכוס. כמובן, אנו לא מדברים על שם חיבה או כינוי. זהו השם שיהיה מורכב משם פרטי או משילוב של שם פרטי פלוס שם משפחה. זהו השם שבתוך זמן לא רב יוצמד לאותו חפץ עגלגל, שממנו אתם נוהגים לשתות קפה במשרד, או שממנו הילד שותה או שוטף את הפה לאחר צחצוח השיניים.

שלב שלישי: נכנסים לאתר ובוחרים צבע ועיצוב

בשלב שלישי, אחרי שמבינים את הרעיון, נכנסים לאתר (פרטים בהמשך). באתר אפשר לבחור אין ספור תוויות עם שם, שעשויות סיליקון איכותי ונהדר. בהזמנה אפשר לבחור תווית אחת או יותר. בוחרים איזה צבע מעוניינים, מתוך מבחר לא קטן. העיצוב של תוויות הסיליקון יכול להיות נקי או שמוסיפים עיצובי קישוט לפי בחירתכם. אגב, אפשר לבחור גם סטים של מוצרי סימון מיוחדים מסיליקון, במיוחד לילד, לתינוק למי שמתחשק.

שלב רביעי: טיפה סבלנות, מייצרים בשבילכם

אחרי ששולחים את ההזמנה, היא מגיע למפעל הייצור (כן, מדובר במשהו משלנו, כחול לבן). בהתאם לפרטים שכל לקוח מזין, מייצרים את התווית או התוויות שיתנוססו על הכוסות. אגב, אפשר בהחלט להשתמש בתוויות גם לסימון דברים אחרים, כמו למשל תיק או ילקוט או מטריה וכדומה.

שלב חמישי: תתחדשו, יש לכם כוס אישית משלכם!

איזה כיף! ההזמנה הגיעה ואפשר לפתוח את החבילה ולראות, תוויות שם לכוס ממש כפי שרציתם. ואין שום בעיה לעשות בהן שימוש מקורי נוסף, למשל לחבר אותן לבקבוק שתיה. כך, הילד בגן או בבית הספר לא יתבלבל. לא יתחלפו בקבוקים בין הילדים. ואם יש בבית כמה ילדים, הכיף לא רגיל. לכל אחד יש פתאום כוס אישית משלו (או משלה). תוויות הסימון עמידות, אפשר לשטוף אותן במים וסבון או לנקות במדיח.

קצת פרטים על היצרן:

שם, Name me. כתובת, רחוב עמק האלה 16 מודיעין מכבים רעות. אפשר לפנות באתר או בטלפון: 077-7767910. מוזמנים לבקר באתר ולראות מה חדש ולהזמין תוויות סימון אישיות ומלהיבות: https://www.tag-me.co.il

אהבתם? שתפו לחברים >

בטא-ישראל

בטא-ישראל

יכול להיות שיעניין אותך גם