מדריך: כך תוכלו להפיק את האירוע המושלם

כך תוכלו להפיק את האירוע המושלם

מי רוצה אירוע סטנדרטי, שנראה משעמם עוד לפני שהתחיל. כשיש אירוע מיוחד וחשוב על הפרק, הרבה יותר שווה להפיק אותו בצורה מושלמת. אבל יותר קל להגיד מאשר לבצע. לכן, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם עם הפקת אירועים פרטיים, חלומיים ושווים.

הפקת אירוע פרטי מעולה מתחיל עם קונספט

על מנת שיהיו כיוון ברור לאירוע, כדי שתהיה לו אמירה וגם יהיה יותר קל להפיק אותו, טוב להתחיל עם קונספט. השאלה מהו בעצם קונספט מאוד תלויה בכם. למשל, אם מדובר ביום גיבוש לעובדי חברה, הקונספט יכול להתחיל עם הגדרה של אירוע היתולי, שכולל הנחיה בסגנון של שואו או פסטיבל. אם זו חתונה, אפשר להחליט שהקונספט יהיה נוצץ במיוחד. כך, ממלאים את האולם עם נוצצים או עם תמונות של יהלומים וגם מזמינים מכלי קרח שנראה כמו יהלומים אמיתיים. קונספטים יכולים כמובן להיות גם שונים מאוד מזה. אירוע בסגנון שוק כפרי יכול להיות נהדר. מסיבת תחפושות יכולה להתאים בתור בר מצווה שונה ומקורי.

שלא תיתקעו עם בור כלכלי

בד בבד אם העלאת רעיונות לקונספט, לפני בחירת DJ והזמנת קייטרינג, התחילו לחשוב על התקציב עבור האירוע. זה לא חוכמה שיהיו חלומות גדולים, אבל שלא יהיה מאיפה לממן אותם. אז כאשר אתם מתחילים לתכנן את ההפקה, הגדירו לעצמכם מהו התקציב שלכם. אחר כך תוכלו להגדיר במדויק, מה יהיה התקציב עבור האולם, מה יהיה התקציב עבור ההנחיה, כמה אפשר להשקיע בעיצוב החופה, עד כמה אפשר להקצות לתפריט, למתנות החתונה. הפקת חתונות בצורה כזאת הופכת למשימה יותר פשוטה, יותר רגועה ואפילו יותר מתגמלת. ובסוף האירוע, לא מתעוררים עם כאב ראש בגלל הלוואת ענק שקשה להחזיר.

הפקת חתונות ואירועים טעימים

אחרי שאתם יודעים בדיוק כמה אנשים ישתתפו באירוע ומתי הוא צפוי להתרחש, תנו את הדעת לטעם הטוב. אפילו האירוע המושקע ביותר ייראה לא מוצלח, אם התפריט לא יתוכנן בקפידה.

כדי להפיק אירוע כמו חתונה או אפילו אירוע חברה, יום גיבוש או בר מצווה, חשבו על קבלת הפנים. ניתן לדאוג לכך כי קבלת הפנים תכלול מזנון עשיר, שכבר יתווה את הטעם הטוב של אירוע מושלם. תכננו היטב את הזמן שיוקצה לאורחים להסתובב ולטעום, לפני שעוברים לשלב הבא, שיכול להיות חופה, ריקודים סוערים, פעילות כגון קריוקי או כל דבר אחר שמוצא חן בעינכם. דאגו לכך שתוך כדי האירוע יוגשו משקאות טובים וגם שהארוחה העיקרית תהיה מוצלחת ומגוונת. אל תשכחו להזמין גם מנות צמחוניות, אם בין האורחים ישנם צמחונים.

תאורה טובה ושי לפרידה

לצורך הפקת אירוע מושלם, אל תשכחו לתת דעתכם גם על פרטים נוספים כגון תאורה. תאורה מרהיבה הופכת את האירוע כולו למלהיב יותר. אפשר להוסיף גימיקים כגון מכונת עשן או מכונת בועות. ולא פחות חשוב, דאגו להכין שי לפרידה, מתנה קטנה למוזמנים שהגיעו. בטעם טוב, לאירוע מיוחד.

אהבתם? שתפו לחברים >

בטא-ישראל

בטא-ישראל

יכול להיות שיעניין אותך גם