ביטוח פנסיוני וקופות גמל להשקעה

סוכן ביטוח פנסיוני וקופות גמל להשקעה

איפה נכנס לתמונה סוכן הביטוח הפנסיוני?

סוכן ביטוח פנסיוני בישראל פועל תחת פיקוח רישיון שקיבל ממשרד האוצר לאחר שעמד בהצלחה במבחני הסמכה והתמחות. במאה ה-21 חשיבותו של החיסכון הפנסיוני היא עצומה. תוחלת החיים עלתה מאד ובממוצע, את השליש האחרון בחיינו, נבלה בתקופה שנקראת ה"גיל השלישי".
מי שלא דאג לעצמו לתשתית כלכלית ולא חסך מספיק ייאלץ לרדת ברמת החיים בגיל השלישי.

סוכן הביטוח מסביר לנו על חסכון אישי שהצטבר במהלך שנות העבודה שלנו בתכנית הפנסיונית שבחרנו. המעסיק שלנו מחויב להפקיד לנו לפנסיה, בנוסף לשכר שהוא משלם לנו, כ 13 אחוזים מהשכר לתוך החיסכון. אנחנו העובדים תורמים כ 6 אחוז לתכנית. כך מצטבר לו החיסכון וגודל עד גיל הפרישה.

עצמאים כמובן צריכים גם לחסוך ואף מחוייבים החל מ 2017 להפקיד לחסכון פנסיוני עבור עצמם.

סוכן הביטוח הפנסיוני הוא איש מקצוע שיכול להמליץ לנו על תכנית פנסיונית שמתאימה לנו ולהדריך אותנו כיצד לשמר אותה בצורה טובה במהלך חיינו, למשל כאשר אנחנו עוברים בין מקומות עבודה.

קופות גמל להשקעה- מה אנחנו יודעים עליה

קופת גמל היא אחד הכלים, שמשתמש בהם סוכן ביטוח פנסיוני כדי להציע לנו לחסוך לקראת הפנסיה. כל אדם יכול לפתוח קופת גמל להשקעה בכל מצב בכל גיל ובאיזה סכום שיבחר. הכספים מנוהלים על ידי בית השקעות שמוסמך לעניין, למעשה קופת גמל להשקעה היא ערבון שלנו על מנת להבטיח את עתידינו לטווח רחוק. ניתן למשך את הכסף מתוך קופת גמל להשקעה בגיל 60. קופת גמל היא כלי נפלא להבין כמה חשוב לנו להבטיח את עתידו.

מה חשיבותה של קופת גמל להשקעה?

יש כמה נקודות שחשוב לזכור לגבי קופת גמל להשקעה, אותה קופה היא למעשה לא פיקדון, וניתן להפקיד בקופה עד 70,000 ₪ בשנה. חשיבותה של קופת הגמל היא גדולה כי היא למעשה מאפשרת לעקוב אחרי הכסף אותו אנחנו מפקידים כל חודש בחודשו. כל מי שיש לו קופת גמל לא משלם מס, למעשה  קופת גמל להשקעה היא קרן נאמנות – כמו פוליסת ביטחון עבורינו ואפיק שבו ניתן להשקיע בלי לפחד  שנאבד את הביטחון שלנו.

סוכן ביטוח פנסיוני + קופת גמל להשקעה: איך הם קשורים בעצם?

למעשה סוכני ביטוח פנסיוני תפקידם לעזור ללקוחותיהם להשקיע בקופות גמל להשקעה – הסוכנים מציעים ללקוחותיהם אפיק נוח ומתאים להם להשקיע את כספם.  קופות גמל להשקעה הם אחד המדדים לעתיד כלכלי בטוח בלי דאגות מיותרות. למעשה קופות גמל להשקעה נותנות ביטחון עתידי נכון. קופות גמל להשקעה שמוצעות על ידי סוכני ביטוח פנסיוני הם למעשה פתרון מנצח וגורמת לנו הלקוחות לקחת אחריות על הכסף שלנו – וכמובן אנו הופכים למקצועיים ובעלי ידע בכל הנושא של בטחון עתידינו.

אהבתם? שתפו לחברים >

בטא-ישראל

בטא-ישראל

יכול להיות שיעניין אותך גם