כך תארגנו יום גיבוש לעובדים שלכם

כך תארגנו יום גיבוש לעובדים שלכם

אחד המשימות החשובות ביותר שאתם צריכים לדאוג להם בתור מנהלים של עסק או חברה זה להוציא את העובדים לימי גיבוש. אומנם זה יכול להיראות כמו פעולה מיותרת, אך באופן מוכח ימי גיבוש הופכים את הדינמיקה בין העובדים לטובה יותר וגורמת להם לאהוב יותר את מקום העבודה. ימי גיבוש הם כבר מזמן לא מותרות, וכיום מדובר על דבר שהוא בגדר חובה עבור כל עסק. אז רגע לפני שאתם הולכים לאיבוד בין שלל האפשרויות, הינה הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לקחת בחשבון בעת תכנון יום גיבוש.

לאיזה חברה לפנות על מנת שתארגן את יום הגיבוש?

כיום ישנן לא מעט חברות אשר מציעות לכם להוריד מכם את הנטל ולארגן עבורכם את יום הגיבוש לעובדים. בדיוק כמו שאתם ניגשים לבחור מעבדת אייפון, עליכם לבחון את כל האופציות שעומדות לרשותכם על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה. עליכם לבחור בחברה שמציעה להוריד מכם את מרבית הנטל, וגם זאת שאתם יכולים לסמוך עליה שתארגן עבורכם יום גיבוש משמעותי.

אל תתפשרו על האיכות של החברה מכיוון שזה עשוי לעלות לכם ברמה של יום הגיבוש. יום גיבוש לא איכותי עשוי להביא אתכם למצב שהוא לא יהיה מועיל בשום צורה. כך גם בזבזתם זמן יקר, גם הוצאת לא מעט כסף ולא הוצאתם מאותו יום גיבוש שום תועלת משמעותית.

תבחרו את המועד הנוח ביותר עבורכם

למועד שבו תצאו ליום גיבוש יש חשיבות מכרעת, מכיוון שהוא יכול להשליך בצורה ישירה על התרומה שלו לעובדים ולעסק. מצד אחד אתם צריכים לפרוס את ימי הגיבוש לאורך השנה, ולכן תשתדלו לבחור את המועדים הנכונים כך שהם יהיו מספיק רחוקים ומרווחים האחד מן השני.

בנוסף חשוב להתאים את הפעילות עצמה למועד שבו אתם מתכננים לצאת. לדוגמא פעילות שקשורה לקיץ איננה יכולה להתקיים בחורף ולהפך. לכן ההמלצה שלנו עבורכם היא לבצע תכנון מדויק של ימי הגיבוש כבר בתחילת השנה על מנת שתוכלו לסגור את הנושאים הללו מבעוד מועד וללא בעיות מיוחדות שיכולות לצוץ.

התאימו את ימי הגיבוש לחברה שלכם

תדמיינו לכם מצב שבו חברה תבצע החלפת מסך אחורי של דגם מסוים עם דגם אחר, זה ככל הנראה לא יתחבר ביחד. גם כאשר אתם בוחרים יום גיבוש לעסק שלכם, חשוב מאוד שהוא יתאים לעסק עצמו וגם לעובדים שלכם – כך שתדעו שתוכלו להוציא את מירב התועלת מהתכנון שלכם.

לצורך הדוגמא אם מדובר בחברת הייטק אפשר להוציא את העובדים לחדר בריחה או למקומות שדורשים מחשבה. כמובן שהבחירה הסופית נמצאת בידיים שלכם, ולכן תשתדלו להתאים את אופי הפעילות לאופי של האנשים שצפויים להגיע. כך תוכלו להרוויח את מירב היתרונות הקיימים בימי גיבוש, והתועלת לעסק שלכם תהיה כמעט מקסימאלית.

אהבתם? שתפו לחברים >

בטא-ישראל

בטא-ישראל

יכול להיות שיעניין אותך גם